DC115A Jeden Kanál, Mini Vysielač 2 ks

Výpredaj!

DC115A Jeden Kanál, Mini Vysielač 2 ks

|

SKU: k66

Štítky: kľúčové príspevok, vianočné darčeky mačka dopravcov tašky, vianočné darčeky obrazovky chrániče, dieťa vzdelávania, rozvoja vedy, staroveké vietor kožené členkové topánky, vianočné darčeky desoldering čerpadlá, oblečenie, doplnky, šiltovky, telo shapewear nail art zariadenia, vianočné darčeky požičovňa stojan, vianočné dobroty detí sady.

€10.05

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

DC115A Jeden kanál miniatúrne vysielač 2 ks

Napájanie: 12V 1 jednotka batérie 27A12v,životnosť batérie>2years

Ovládanie vzdialenosť:200 m vonkajšie, krytý 35meters

Prenos frekvencie:433.90 MHz,+-100KHz

Prenášať výkon:10mW

Pracovné tempreture:0 ' C~+50 ° C

Milý môj starých a nových zákazníkov,Letné Wang je späť s rovnakým kvalitné produkty a nové, dúfam, že si vašu podporu, ako pred

1,kontaktujte nás, Prosím, pred ľubovoľnom poradí,pretože máme rôzne veľkosti a materiálu, výrobkov,ale niekedy sú v rovnaký vzhľad.

2,nemôžeme poslať ste tovar mali čo najskôr u vás, mieste, poradí, pretože vaše peniaze budú prišli na Kenkoraifu.sk účet do 24 hodín od vašej objednávky, budeme sa snažiť v našich silách, odoslať tovar v 72 hodín, a všimnete si v dobe, keď je potrebné bezodkladne.

3,Pred svoj podpis,pozrite si Prosím balíček keď sa vám to podarí, môžeme sa uistite, že balík je dobré pred odoslaním, ale nie je záruka, že sa poškodí, alebo nie na ceste , tak nám v čase, keď zistíte, že to zlomené, a my vás budeme kontaktovať kuriérskej spoločnosti, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s ním.

4,Našich skladových tovar môže byť dodaný v priebehu dvoch dní, ale prosím do úvahy aj o dodacia lehota pre agentúru záťaže.

5,sľubujeme, že všetky produkty sme sa ukázať, je kvalitný tovar aj v nemôžete vidieť akejkoľvek značky na odkaz na Kenkoraifu.sk limit.

6,kontaktujte nás, ak máte veľa cheapper spôsob, ako dostanete tovar ešte pred potvrdením objednávky.

7,Prosím, nájsť silný agentúry, ktoré vám pomôžu urobiť colným odbavením, či tovaru bude zničená lokálne ak nechcete si to na dlhý čas.

8,Pre niektoré nové limit Kenkoraifu.sk, niektoré vyučovacie metódy, nemusia byť schopné odoslaný do vašej krajiny,oznámte nám to a my môžeme loď, ktorú inými spôsobmi.

Nakoniec, Vďaka za môj starý zákazníkov podporu v posledných dvoch rokoch, a tiež privítať nových priateľov, nájdete ma čoskoro a budem vám ukázať svoje najlepšie úprimnosť,milujem vás,Leto.

Špecifikácia

  • Sa dal moc: 1000W
  • Funkcie: dve min vysielač a jeden prijímač
  • Max. Napätie: 12V
  • Prepnúť Typ: kľúčový spínač
  • Certifikácia: GS
  • Prevádzková Teplota: -20 C~+55 C
  • Položka Druh: Prepínače
  • Číslo Modelu: DC115A
  • Materiál: Plastové

0 Recenzie DC115A Jeden Kanál, Mini Vysielač 2 ks

Pridať recenziu

Súvisiace produkty