Sviečky vosk Sada 6 farieb + Darček

Výpredaj!

Sviečky vosk Sada 6 farieb + Darček

|

SKU: k391

Štítky: candl, aby, skleného pohára, sviečka hrniec, sviečka pre jar, sviečka prázdne cínu, sviečka jar kovov, candl, sviečka plechovky, fľaša sviečka, Jar.

€10.51 €10.19

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

Za celý rok teraz, boli sme predávať naše sviečky (tie, ktoré vyrábame sami od farmárov z Bashkiria, altaj a Sverdlovskej oblasti, Voska) na Kenkoraifu.sk Rusko (Tmall). Boli sme prvý z ruských výrobcov čaká na tejto stránke, pred nami, to bolo ovládané predajcov, ktorí predávajú, že, že kúpili tu na Kenkoraifu.sk Čínština, na taoba alebo Sos (služba pre veľkoobchody). Sme riskovali, a nie stratiť, spomíname na prvý radosť zo spätnej väzby od vás, keď videli, že nielen Čínskeho tovaru a Čínskych výrobcov, sú teraz k dispozícii, ale tiež ich rodnom ruskej tvoje, a najmä sviečky. Ak vás nebaví sójový vosk, náhradky, chemické dilatátory a konzervačné látky, ponúkame iba skutočné, prírodné tovar, ktorý by kúpiť seba a svoje vlastné.

Na počesť výročia уралмануфактуры na Kenkoraifu.sk sme pripravili slávnostné súbor sviečky 3 váhy, ale aj za predpokladu súčasťou súpravy s dary. Čo-nechaj to byť prekvapenie, cena od dar, nemali trpieť, a budete mať možnosť-vziať so darček alebo vzdať v prospech dodatočnú zľavu.

Sviečky sú 16 cm do výšky a 5 mm v priemere (Č. 120)

Ja naozaj chcem vašu pozornosť upriamiť na nové ceny dodávky. Od novembra roku 2020, sme uzavreli zmluvu s dcérou komapnia Sos Skupiny-zainio a teraz môžete dostávať naše tovaru sú oveľa lacnejšie, a niekedy dokonca zadarmo v celom Rusku!

Veľkosť Tabuľky Pozemky sú odoslané balené do kartónov, správa internetový obchod si vyhradzuje právo investovať alebo neinvestovať do správy dary zákazníkom. Vrátenie tovaru a peňazí sa vykonáva podľa pravidiel prijatých na obchodovanie poschodí o Kenkoraifu.sk (pozri odst. Obchodné pravidlá). Ak z nejakého dôvodu nie ste nedostali, alebo čiastočne prijatú položku, ktorú objednať, prosím napíšte nám na chatu pred začiatku sporu. Budeme sa snažiť odpovedať na vašu žiadosť rýchlo a promptne a možno nebudeme musieť viesť spor o meškaní tovaru v ceste pozdĺž dopravca je chyba. Nikdy sme sa kresliť čas s vrátením prostriedkov a náhradu výdavkov, ak sa to stalo tým, že našou vinou. Našou hlavnou úlohou je vaša dobrá nálada od nákupu v našom obchode. Obvyklá doba peňazí späť na kartu, s ktorou ste zaplatili, aby od 5 do 7 dní. Je to štandardný čas Kenkoraifu.sk. Niečo o nás a našich produktoch: 1. Sviečky sú vyrobené z prírodných apesectic vosk, sú ohýbať dokonale, nie kopať a nie crack počas horenia. V zložení našich sviečok nie je gram chémie, vrátane Krakovacieho činidla a Knôt. Ak sa nechcete starať, aký druh sviečka, aby sa, samozrejme, môžete nájsť sviečky vyrobené 70% a 60% a 50% z vosku s prídavkom parafín alebo stearine a samozrejme je isté, bude to lacnejšie, než to, čo sme vyrábať a predávať. 2. Milujeme našu firmu a my to jedno, čo si myslíte o našich produktoch a našom obchode. Budeme sa snažiť vyriešiť všetky otázky pred spor a tak, že budete mať príjemný pocit z nákupu. 3. Nedávame až vydieranie nečestné kupujúcich, ktorí sa snažia dostať oboch tovaru a peňazí, budeme sledovať a okamžite oznámiť tieto skutočnosti do správy Kenkoraifu.sk s následným pokutu za nekalej kupujúceho. 4. Rešpektujeme hospodársku súťaž a nikdy hovoriť o konkurencii, je zlé, ale sme tiež, nenechajte sa mimo rukách prejavy zo zlej hospodárskej súťaže, keď osobitne napísať nelegitímne, klamstvo a špinavé recenzií. Počítame ako "Pisac" a poslať odkaz na ich hodnotenie a komentár správy pre ďalšie zákaz a jemné. 5. Ak ste si, ako naše položka-stačí nás e-mailom, sme sa dohodli na podmienkach vrátenia tovaru, a potom sa vrátime prostredníctvom sporu. Ak máte akékoľvek otázky na nás, prosím, použite naše bezplatné telefónne číslo 8(800)5050-6077 alebo WhatsApp Kanál + 73432004055

Špecifikácia

 • Použitie: Náboženské Aktivity
 • Tvar: Stick
 • Pôvod: RU(Pôvodu)
 • Druh: Jar
 • ručné: Áno
 • Produkt: Všeobecné Sviečka
 • Materiál: Včelí vosk
 • Názov Značky: umnf.ru
 • Číslo Modelu: 6color _ 120

2 Recenzie Sviečky vosk Sada 6 farieb + Darček

 1. Y K 1980 – 2020-11-28

  Delivery is fast, all whole, lies in a neat box, I recommend the seller)

  5 / 5

 2. Lorna Holdcroftdykes – 2020-12-05

  Quality is super! I will order more! Good luck to the seller in development

  5 / 5

Pridať recenziu

Súvisiace produkty