50 KS LC Konektor Pictails, 1.5 Meter Jednom Režime G657A2 Multi Mode OM2/OM3/OM4 0,9 mm LSZH Bunda Optických Vlákien

Výpredaj!

50 KS LC Konektor Pictails, 1.5 Meter Jednom Režime G657A2 Multi Mode OM2/OM3/OM4 0,9 mm LSZH Bunda Optických Vlákien

|

SKU: k373

Štítky: karneval miyota, konektor pre vw, DJI, 1x16, vlákno pigtail, mah, mause notebook, klieštiky na lc meter, snow white späť pack, digitálny lc meter.

€20.30

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

50 KS LC Konektor Pictails, 1.5 Meter Jednom Režime G657A2 Multi Mode OM2/OM3/OM4 0,9 mm LSZH Bunda Optických Vlákien

Popis výrobku:

Optický Pigtail je dôležité z optickej siete.majú rovnaké alebo rôzne konektory, ktoré sú nainštalované na konci optický kábel. Na Optický Pigtail séria prichádza s komplexným zbierku dĺžky a konektory, ktoré spĺňajú vaše nároky na nasadenie.

Funkcie:

Nízke vloženie straty a vysokú návratnosť strata

Patch kábel je možné upraviť podľa želania zákazníka špecifické požiadavky

Prísne testovanie kvality: IL a RL 100% test.

Všetky materiály spĺňajú RoHS normy.

Aplikácia:

Telekomunikácie a Dátové komunikácie

Telekomunikácie, Vojenského priemyslu, Zdravotnícke,

CATV, LAN, MAN, WAN, testovanie a Meranie

Systems Integration pre Železnice, Metro a Prístup k Sieti

Fiber to the Vnútorné (FTTX) Test

O nás:

Shenzhen Skylynn Komunikácie Limimted je jednotkou v providingGCS (Všeobecné Kabelážny Systém), napríklad optických výrobkov a LAN Kabelážny systém produktov, technické znalosti a integrované služby na komunikáciu a telekomunikačných sietí priemysle od roku 2007. Sme návrh, výrobu a inštaláciu takéto produkty, aby komunikácia poskytovateľov potrebné zabezpečiť vysokú rýchlosť hlasu, videa a dátových služieb pre svojich zákazníkov. Naše bohaté skúsenosti v oboch design a aplikácie, prekračuje všetky trhy, z Telco, Širokopásmové pripojenie a Bezdrôtové pripojenie na Elektrický Nástroj, OEM, Podnikanie a Súkromné Siete.Takmer 10 rokov skúseností v masívnej výroby optických spojoch zabezpečiť spoľahlivé stabilities svoju vysokú kvalitu a vynikajúce výkony jeho produktov. Získa dobrú povesť všetky tieto rokov od zákazníkov okolo zeme pre jeho krátka doba, rýchle dodanie a včasné po-služby.

Náš workshop:

Naše hlavné produkty:

FAQ:

Špecifikácia

  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Bunda Materiál: LSZH
  • Prevádzková teplota: -40 až +80℃
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Dĺžka: 1.5m
  • Vlákna Typu: G657A2/OM2/OM3/OM4
  • Číslo Modelu: SX 0,9 MM
  • Strata Návratu: ≥60dB
  • Certifikácia: ROHS
  • Vkladanie strata: ≤0.3 db
  • Priemer Kábla: 0,9 mm
  • Názov Značky: SKYLYNN

2 Recenzie 50 KS LC Konektor Pictails, 1.5 Meter Jednom Režime G657A2 Multi Mode OM2/OM3/OM4 0,9 mm LSZH Bunda Optických Vlákien

Pridať recenziu

Súvisiace produkty